Hapësire reklamuese

Live Updates

E PLOTË/ Goditja e skemës së kalimit të paligjshëm nga Rinasi

Çfarë do të gjeni në brendësi

Zbardhet dosja e Prokurorisë së Tiranës për 8 efektivët e policisë së Rinasit të cilët u arrestuan pas zbulimit të skemës së mashtrimit ku lejonin kalimin drejt BE të personave të cilët kishin shkelur rregullat e Bashkimit Europian dhe ishin problematikë.

6 Postime
2 JAVE ME PARE

FOTO: Ky është Eneo Sulejmani, u kap me kokainë në Tiranë! Zbërthimi i celularit zbuloi skemën e kalimit të qytetarëve me ekspuls në BE

Nga Newsbomb

Eneo Sulejmani, ish-kreu i Shoqatës së Transportit Ndërqytetas, tanimë i arrestuar për trafik droge Ky është Eneo Sulejm...

2 JAVE ME PARE

"Bëja pak të vështirë kalimin", detaje të reja nga bisedat me Sulejmanit dhe inspektorit të Rinasit: Ajo gruaja s’më la asnjë lek

Nga Newsbomb

Fotomontazh Është zbardhur dosja e Prokurorisë së Tiranës për 8 efektivët e policisë së Rinasit të cil&eu...

2 JAVE ME PARE

"Kemi një gocë, futi një vulë", Zbardhet DOSJA: Inspektorët e Rinasit kalonin në vendet e BE shqiptarët e deportuar dhe fëmijë pa prokurë

Nga Newsbomb

Arrestimi i efektivëve në Rinas/ 4 qershor 2024 Zbardhet dosja e Prokurorisë së Tiranës për 8 efektivët e policisë ...

2 JAVE ME PARE

"500 euro për kalimin e personave problematikë ", Prokuroria jep masat për 8 policët e Rinasit: Skema u zbardh nga telefoni i Eneo Sulejmanit

Nga Newsbomb

Arrestimi i efektivëve në Rinas/ 4 qershor 2024 Prokuroria e Tiranës zbardh ka zbardhur skemën se si 9 punonjësit e aeroportit t&e...

2 JAVE ME PARE

Lejonin kalimin e personave që u ishte ndaluar hyrja në BE, këta janë efektivët që u arrestuan në Rinas

Nga Newsbomb

FotoMontazh Agjencia e Mbikëqyrjes Policore ka ekzekutuar mbrëmjen e sotme masa arresti për disa efektivë policie në Rinas. B&eum...

2 JAVE ME PARE

Arrestohen 8 efektivë policie në Rinas, Agjencia e Mbikëqyrjes Policore ekzekuton masat

Nga Newsbomb

  Agjencia e Mbikeqyrjes Policore ka ekzekutuar mbrëmjen e sotme 8 masa arresti për efektivë të policisë në Rinas pasi a...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese