Hapësire reklamuese

Live Updates

Deputetët protestojnë brenda Kuvendit, qytetarët jashtë tij!

Çfarë do të gjeni në brendësi

Mes tensioneve dhe përplasjeve është zhvilluar këtë të enjte seanca plenare në Kuvend, si dhe protesta jashtë saj. Teksa deputetët opozitarë kanë “ luftuar” brenda ambienteve të Parlamentit, jashtë saj qytetarët janë konfortuar fizikisht me efektivët dhe shkaku është “narkoshteti”.

11 Postime
2 JAVE ME PARE

Noka shtyn gardistin në Kuvend, Nikolla kërkon ashpërsim mase për deputetin e PD

Nga Newsbomb

Perplasja e Nokes me gardistin Flamur Noka është ndër deputetët e opozitës që ka krijuar sot zhurmë dhe tensione në...

2 JAVE ME PARE

Bardhi akuza të forta nga Kuvendi: SHISH furnizon bandat me informacione

Nga Newsbomb

Gazment Bardhi Gazment Bardhi ka reaguar ashpër pasi është rrëzuar kërkesa e tij për mocion me debat në lidhje me report...

2 JAVE ME PARE

Protestuesit s’përmbahen para efektivëve të Policisë: Jemi luanët e Sali Berishës, hapuni

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Sali Berisha dhe pamje nga protesta Mes tensioneve, zjarrit e molotovëve po zhvillohet protesta e kësaj të enjte para ambientev...

2 JAVE ME PARE

Seanca në Kuvend nuk gjen qetësi, ndërpritet për herë të tretë

Nga Newsbomb

Seanca ne Kuvend Është ndërprerë për herë të tretë seanca plenare në Kuvend, pasi deputeët e opozitë...

2 JAVE ME PARE

VIDEO/ Protestuesit tentojnë të çajnë me “kokë” kordonin policor, shtyjnë efektivët dhe i godasin me gurë

Nga Newsbomb

Pamje nga protesta Situata është tensionuar gjatë protestës së opozitës para ambienteve të Kuvendit. Demokratët po ...

2 JAVE ME PARE

“S’më kërcënon dot ti mua”, Lindita Nikolla përjashton nga Kuvendi Nokën, ndërpritet sërish seanca

Nga Newsbomb

Foto nga seanca Me tensione të shumta është duke u zhvilluar seanca plenare në Kuvend, ku “mollë sherri” ësht&eum...

2 JAVE ME PARE

Përshkallëzohet protesta/ Flakë e molotovë para Kuvendit, protestuesit i vënë zjarrin gomave

Nga Newsbomb

Pamje nga protesta Dhjetëra protestues janë mbledhur këtë të enjte para ambienteve të Kuvendit ku dhe po protestojnë pas...

2 JAVE ME PARE

“Ti je përfaqësuesi i një non grade”, përplasje mes Nikollës dhe Nokës në Kuvend, ndërpritet seanca

Nga Newsbomb

Perplasje ne Kuvend Me debate është zhvilluar seanca në Kuvend, ku ka pasur një përplasje mes deputetit të PD, Flamur Noka dh...

2 JAVE ME PARE

Bardhi kërkon rikthimin e Berishës në grupin e demokratëve, Nikolla e refuzon

Nga Newsbomb

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka kërkuar futjen e ish-kryeministrit Sali Berisha në Grupin Parlamentar të demokratë...

2 JAVE ME PARE

PAMJE/ Me goma makinash në duar, mblidhen protestuesit para Kuvendit, udhëhiqen nga Flamur Noka

Nga Newsbomb

Pamje nga protesta Të udhëhequr nga deputeti demokrat Flamur Noka protestuesit e parë janë mbledhur para ambienteve të Kuvendit. A...

2 JAVE ME PARE

Tonin Vocaj zbret në terren për protestën e opozitës, deputetët socialistë shkojnë më herët në Kuvend

Nga Newsbomb

Tonin Vocaj para ambienteve te Kuvendit Në orën 10:00 pritet që të fillojë seanca plenare, ndërkohë paralelisht me t&eum...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese