Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

LISTA E ZEZË/ Pas Justin Bieber, Ferrari shpall “non grata” edhe familjen Kardashian, nuk i lejon të blejnë makinat e tyre

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Ferrari-t” nuk i intereson nëse keni para të mjaftueshme për të blerë një ose disa nga makinat e tyre.

Prodhuesi italian i makinave ka një listë të zezë të të famshmëve të ndaluar të blejnë një makinë të prodhuara nga ata, teksa së fundmi pjesë e listës është bërë edhe familja Kardashian.

Më herët pjesë e kësaj liste janë bërë boksieri Floyd Mayëeather, aktori Nicolas Cage dhe këngëtari Justin Bieber. Ky i  fundit nuk u lejua të blinte më pasi i ndryshoi ngjyrën dhe më pas e nxori në ankand një prej makinave të prodhuara nga Ferrari.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img