Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Lisandër Hoxha: E kemi ndarë mendjen t’i fitojmë zgjedhjet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lisandër Hoxha anëtar i Këshillit Kombëtar të PD thotë se e kanë ndarë mendjen se do ti fitojnë zgjedhjet.

Lisandër Hoxha tha se fitorja do të arrihet përmes angazhimit të mijëra mbështetësve.

“Interesi publik është, se çfarë do të bëjë PD për të shpëtuar shqiptarët nga ky shkatërrim ekonomik  ku i ka future Edi Rama. Ne jemi formuar si parti konservatore. Fatkeqësisht kemi koleg brenda PD që refuzojnë këtë gjë.

Në Këshillin Kombëtar nuk kalojnë gjërat me mbyllje sysh dhe ngritje duarsh, me duartrokitje. E kemi ndarë mendjen ti fitojmë zgjedhjet, përmes angazhimit të qindra mijëra kandidatëve, kështu

kontributi i patronazhistëve dhe atyre që shkojnë me thes mielli do të jetë zero” tha ai për “Ora neës”

 

Më shumë
spot_img
spot_img