Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

“Lironi shokët tanë!” Të rinjtë nuk dorëzohen, nisen drejt Drejtorisë së Policisë dhe bëjnë thirrje për lirimin e të arrestuarve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një pjesë e protestuesve kanë marshuar drejt Drejtorisë së Policisë dhe bëjnë thirrje për lirimin e protestuesve të arrestuar.

“Lironi shokët tanë”, “Edi Rama ka mbaru” dhe “Mos na vidhni më”, kanë qenë disa nga thirrjet e tyre, ndërësa nisën tubimin drejt “Myslym Shyrit”.

albsig

Sot ishte dita e katët e protestës së qytetarëve, të cilët qëndruan rreth dy orë para Kryeministrisë dhe bënë thirrje që qeveria të ndërhyjë për të ulur taksat.  Pjesëmarja e tyre ishte lartë, ndërsa paralajmëruan për një tjetër protestë ditëne nesërme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img