Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

Lirohen studentët: Nuk u dhunuam në ambientet e policisë. Rama dhe Nikolla shpallen ‘non grata’

Lajme të ngjashëm

*Lirimi i studentëve pritet me fishekzjarre në Drejtorinë e Policisë së Tiranës

{mp4}24519{/mp4}

Më shumë