Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Lirimi nga burgu i Lulzim Berishës, Prokuroria Durrës shpall moskompetencë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prokuroria e Durrësit ka shpallur sot moskompetencën per hetimin e dosjes së Lulzim Berishës dhe lirimin e tij nga burgu.

Lirimi me kusht dhe vendimi për punësim në bashkinë Durrës kanë kanë shkaktuar debat të gjërë për përfshirjen e politikës dhe ndikimin e saj për lirimin nga burgu të të ‘Fortit të Durrësit’

Dosja e Lulzim Berishës i ka kaluar Prokurorisë së Tiranës.

Lulzim Berisha u lirua nga më 5 dhjetor nga Gjykata e Apelit, pas një serie vendimesh gjyqësore për ulje dënimi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img