Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Liridon Pula u arrestua për skandalin me pronat, emërohet drejtori i ri i Kadastrës së Durrësit

spot_img

Lajme të ngjashëm

39fc3b30b8c4dfb1d72eb1ef925aeff9

Emërohet drejtori i ri i Kadastrës së Durrësit pas arrestimit të Liridon Pulës.

Mësohet se vendin e Pulës e ka zënë Arjan Cengu.

Ndërkohë Pula do të dëshmojë për akuzën e abuzimit me legalizimin dhe regjistrimin e disa pronave të paluajtshme.

Kujtojmë se Pula u vu në pranga ditën e djeshme, pasi gjykata ka caktuar masën e sigurimit “arrest me burg” për “shpërdorim detyre”.

Rreth një javë më parë policia vuri në pranga punonjësen e ALUIZNIT në Durrës Lusiena Kolën dhe shpalli në kërkim ish-drejtorin Flamur Gjuzi.

Më shumë

spot_img