‘Liria ka emër’, Fero u rikthye me bashkëpunimin e papritur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:03 29-11-2020 ‘Liria ka emër’, Fero u rikthye me bashkëpunimin e papritur

Reperi Fero pak kohë më parë lajmëroi fanast se do të largohej nga rrjetet sociale për disa kohë.

Miëpo gjatë kësaj kohë reperi ka punuar në studion e tij për tu rikthyer fuqishëm në tregun e muzikës. Madje më herët u zbulua se ai po punon për publikimin e albumit të dytë i cili do të titullohet “Goat”.

Fero ditën e djeshme në 28 nëntor, në Ditën e Flamurit, por edhe dita kur ka lindur dhe komandanti legjendar i UÇK-së Adem Jashari, ka publikuar këngën me titullin ‘Liria ka emër’ një bashkëpunim me Veli Sahiti- Trix.

Ky ishte një bashkëpunim ndryshe nga herët e tjera, pos si duket është pritur mirë pasi vetën në pak orë ka arritur 138,079 shikime.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Je shëndoshur zemër’, Arbana Osmani 'nuk ia përton' përgjigjen fanses
Keni shpesh dhimbje koke? Zbuloni 5 bimët natyrore që bëjnë mrekulli në lehtësimin e saj »
Article Logic
Execution time: 0.011335134506226
array(1) { ["section"]=> string(63) "liria-ka-emer-fero-u-rikthye-me-bashkepunimin-e-papritur-229531" }