Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Liri Berisha e mban prej krahu, ish-kryeministri shkon në selinë e PD (PAMJET)

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe bashkëshortja e tij, kanë shkuar paraditen e kësaj të shtune në selinë e Partisë Demokratike. Ata janë pritur nga mbështetës dhe demokratë të Tiranës në hyrje të selisë, me të cilët kanë shkrepur dhe foto.

Më pas, çifti Berisha i janë drejtuar katit të dytë në godinën e PD ku vonohet për kryetarët e degëve të Tiranës. Veç kryetarëve të kryeqytetit, sot zhvillohen zgjedhje dhe në qytet të tjera në vendit, në total në 14 degë.

Më shumë