Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Lionel Messi fiton “Topin e Artë” për herë të 7-të

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lionel Messi ka fituar “Topin e Artë” për herë të 7-të në karrierën e tij, një trofe i dhënë nga gazeta prestigjoze France Football.

Pas tij u renditën Lewandowski, Jorginho dhe Benzema, ndërsa Cristiano Ronaldo u rendit vetëm i gjashti. Në dhjetëshen më të mirë kishte vend edhe për Kante, Salah, De Bryune, Mbappe dhe Donarumma.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img