Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Linja perfekte duke ekspozuar të pasmet, Alketa Vejsiu pozon joshëse buzë pishinës, kush është këngëtarja që i komenton: Hot mama (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Alketa Vejsiu është një prej moderatoreve më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, por e rezervuar përsa i përket jetës private.

Megjithatë nuk ka mundur t’i rezistojë së fundmi vapës së madhe dhe kënaqësisë që të fal ekspozimi i linjave në rrjete sociale. Vejsiu ka postuar në Instagram një foto ku shihet me bikini të zeza buzë pishinës, me sytë drejt qiellit.

Një trup fantastik dhe linja perfekte, që çdo vajzë e re do i kishte zili. Komentet kanë qenë të shumta, por ndër ata që bien më shumë në sy është ai i Taynës, e cila i shkruan: Hot mama!

Screenshot 14 5

Më shumë

spot_img