Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Lindsay Lohan po bëhet myslimane

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja amerikane Lindsay Lohan është duke përjetuar një rizgjim spiritual duke studiuar islamin.

“Unë jam një person shumë spiritual dhe jam shumë e hapur për të mësuar gjëra të reja”, ka thënë aktorja e lindur katolike në një intervistë lidhur me islamin për “The Sun”.

29 vjeçarja e cila u fotografua teksa mbante një Kuran në dorë, tha se teksti flet më shumë se çfarë janë detyruar njerëzit të besojnë. “Amerika e ka portretizuar mbajtjen e Kuranit në mënyrë shumë të ndryshme nga çfarë është aktualisht”, tha ajo duke shpjeguar se nuk e ka përfunduar ende së lexuari.

“Unë nuk kam kam mbaruar së lexuari Kuranin, e dini sa kohë duhet për ta mbaruar? Shumë kohë”, tha aktorja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img