Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Lindsay Lohan i thurr lavde Erdoganit (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja amerikane Lindsay Lohan është shndërruar në një idhull për islamistët turq pas deklaratave të saj të fundit.

albsig

spring

Aktorja hollivudiane ndodhet në Turqi ku ka vizituar një kamp me refugjatë sirianë, por kohët e fundit ajo është parë të shfaqet në televizionet turke duke përkrahur Presidentin Rexhep Taip Erdogan.

“Bota nuk është vetëm pesë”, ka thënë Lohan duke përsëritur shprehjen e famshme të Erdoganit, që i referohet Këshillit të Sigurisë të Kombeve të Bashkaura, të cilët kanë marrë disa vendime të rëndësishme së fundmi për konfliktin në Siri.

Lindsay Lohan shkon më tej duke lavdëruar Edroganin për përballimin që i bëri Grushtit të Shtetit në korrik të këtij viti.

“Turqia është shumë e sigurt dhe një vend tepër i mirë për të jetuar”, apo “Ne e mallkojmë terrorizmin”, janë vetëm disa nga postimet e Lohan në rrjetet sociale.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img