Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Lindita Nikolla mesazh urimi për Imzot Arjan Dodaj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla, shkruan një mesazh urimi me rastin e emërimit të Imzot Arjan Dodaj si Arqipeshkëv i Arqidioqezës Tiranë-Durrës.

“Me rastin e emërimit nga  Papa Françesku të Imzot Arjan Dodaj si Arqipeshkëv i Arqidioqezës Tiranë-Durrës, i uroj punë të mbarë në misionin e tij fisnik, në shërbim të besimtarëve katolikë si edhe të gjithë qytetarëve.

Imzot Arjan Dodaj, me ndihmën e Zotit, përkushtimin ndaj besimtarëve  do të bëhet veçanërisht i dobishëm e përdëllimtar për besimtarët dhe të gjithë njerëzit, në këto kohë të vështira pandemike”, shkruan Lindita Nikolla, kryetare e Kuvendit të Shqipërisë.

Më shumë
spot_img
spot_img