Lind krijesa e çuditshme, gjysmë krokodil e gjysmë buall (Foto)

Publikuar tek: bota, më 18:43 05-10-2015 Lind krijesa e çuditshme, gjysmë krokodil e gjysmë buall (Foto)

Një krijesë e mistershme që duket të jetë një hybrid midis një bualli dhe një krokodili po tmerron banorët e Tailandës.

Krijesa u lind nga një buallicë në një fshat të vogël në thellësi të Tailandës dhe nuk jetoi shumë kohë pas lindjes. Tashmë fshatarët besojnë se ajo do t’iu sjellë fat të mirë. Krijesa i ka këmbët si buall por me kokë dhe lëkurë zvaraniku.

2D1E2DA300000578-0-image-a-69_1444060219132.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si reagojnë njerëzit kur burri rreh gruan myslimane të veshur me jihab, eksperimenti social (Video)
Çfarë po ndodh në Siri? Këto grafika shpjegojnë se kush janë aleatët dhe armiqtë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012021064758301
array(1) { ["section"]=> string(66) "lind-krijesa-e-cuditshme-gjysme-krokodil-e-gjysme-buall-foto-22404" }