Lind bebja e parë i seksit mashkull vetëm 15 sekonda pas ndërrimit të viteve (FOTOT EKSKLUZIVE)

Publikuar tek: aktualitet, më 01:44 01-01-2017 Lind bebja e parë i seksit mashkull vetëm 15 sekonda pas ndërrimit të viteve (FOTOT EKSKLUZIVE)

Vetëm 15 sekonta pas hyrjes së 2017-s ka ardhur në jetë foshnja e parë shiptare.  Ishte Entela Shehu 39-vjeçe e cila i dha jetë vogëlushit të quajtur Sotir.

Mjekët e “Maternitetit të Ri” thanë për Newsbomb.al se djali peshonte 3 kile e 750 gram dhe erdhi në jetë në orën 00:00:15.

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj do t’i bëjë një vizitë gjatë ditës së nesërmen qytetarit më të ri të vitit 2017-të.

Për familjen Shehu viti i ri solli gëzim të dyfishtë ardhjen në jetë të djalit të tyre./Newsbomb.al/

vogelushi.jpgvogelushi-2.jpgvogelushi-3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tirana nën atmosferën e festave, me ndezjen e fishekzjarrëve i thamë "lamtumirë" 2016-ës (VIDEO)
Bilanc tragjik në Turqi, arrin në 39 numri i të vdekurve nga sulmi në klubin e natës. Të pranishmit u hodhën në det për t'u shpëtuar plumbave »
Article Logic
Execution time: 0.011765956878662
array(1) { ["section"]=> string(99) "lind-bebja-e-pare-i-seksit-mashkull-vetem-15-sekonda-pas-nderrimit-te-viteve-fotot-ekskluzive-64344" }