Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Lil Wayne shokon fansat me këtë tweet që njofton largimin nga muzika

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nuk dihet se çfarë e çoi reperin në një vendim të tillë, por mesa duket brenda pak orësh ai u pendua për deklaratën e bërë.

“Unë nuk po kërkoj simpati, vetëm qetësi. Jam mirë njerëz, mos u alarmoni”- shkroi më vonë Lil Wayne në rrjetin social.

Prej 2 vitesh tashmë, reperi ka probleme serioze me Birdman dhe shtëpinë e tij diskografike “Young Money Entertainment”.

Kështu, sipas TMZ, ai po parashikon pensionin e tij në mënyrë që të anulojë marrëveshjen midis tyre.

Në janar të vitit të kaluar, Lil Wayne ngriti padi kundër Birdman pasi ky i fundit i detyrohet rreth 10 mijë dollarë. Konflikti midis tyre akoma nuk është zgjidhur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img