Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
56 %
1kmh
0 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Lihet në burg Marjus Musaku, mori peng 30-vjeçaren nga Durrësi: E pëlqenim njëri-tjetrin…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është lënë në burg Marjus Musaku, i cili akuzohet se mori peng dhe abuzoi seksualisht me Ersida Dyrmishin.

Gjykata e Durrësit e ka lënë në burg, pasi akuzohet për pengmarrje. Musaku para togave të zeza është shprehur se kishte njohje me 30-vjeçaren dhe se sipas tij e pëlqenin njëri-tjetrin.

“Erdhi me dëshirën e saj. Nuk e kam marrë forcërisht, po erdhi me dëshirën e saj. Po ta kisha marrë me forcë nuk do ta sillja vetë në komisariat. Kemi njohje me njëri-tjetrin”, tha ai në dëshminë e parë për uniformat blu.

Kështu që pas kundërshtimit nga ana e Ersida Dyrmishit, ai e ka mbajtur forcërisht në një banesë në zonën e Spitallës për 9 ditë me radhë.

Në polici 30-vjeçarja ka thënë se është kërcënuar me fëmijët nga Musaku.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img