Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Lihet i lirë Rrok Pepaj, djali i tij në kërkim për vrasjen e dy të rinjve në Malësinë e Madhe, u gjetën të EKZEKUTUAR pranë parcelës me kanabis

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është lënë i lirë Rrok Pepaj, babai i Danjel Pepajt, i cili dyshohet si autori i vrasjes së Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj në Vrith të Malësisë së Madhe.

Rrok Pepaj u arrestua pas ngjarjes së rëndë, nën akuzën se kishte dijeni për parcelën e hashashit, për të cilën ndodhi edhe ngjarja e rëndë.

Mbrojtja është shprehur se arrestimi i Pepajt ishte i padrejtë. 62-vjeçari është lënë i lirë pasi nuk kishte prova se parcela me kanabis ishte e tij.

Në lidhje me ngjarjen e rëndë ai tha se përgjegjësitë janë individuale.

Kujtojmë që ngjarja e rëndë ka ndodhur në tetor të 2020, ku Daniel Pepaj, dyshohet se ka vrarë Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj, të cilët u gjetën të pajetë pranë parcelave me drogë.

Më shumë

spot_img
spot_img