Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Lidhi gruan në karrige dhe e torturoi për disa orë, arrestohet 40-vjeçari shqiptar në Itali

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë Italiane, pasi akuzohet për dhunë në familje.

Dyshohet se 40-vjeçari shqiptar për arsye xhelozie ka lidhur gruan në karrige dhe e ka tërturuar atë për dy orë, duke e kërcënuar edhe me thikë.

Por pasi gjendja e gruas nga dhuna psikologjike por edhe fizike është përkeqësuar, shqiptari e ka dërguar në spital gruan.

Ajo si fillim është shprehur se është rrëzuar nga biçikleta, ndërsa më pas ka treguar se është dhunuar nga bashkëshorti i saj.

Policia ka bërë të mundur arrestimin e tij. Megjithatë ai ka mohuar gjithçka, duke deklaruar se ajo ka shpikur çdo gjë nën efektin e lëndëve narkotike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img