Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Lidhi djalin në makinë me zinxhirin e qenit, arrestohet 54-vjeçari shqiptar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në prangat e policisë italiane ka rrënë një 54-vjeçar shqiptar pasi është akuzuar për dhunë të vazhdueshme ndaj gruas dhe djalit të tij 16-vjeçar.

Dyshohet se në fillim të muajit 54-vjeçari kishte lidhur të birin në makinë me një zinxhir dhe e kishte goditur me shufër hekuri.

E gjitha kjo kishte ndodhur pasi 16-vjeçari ishte shoqëruar me një shok të cilin I ati nuk e pëlqente. Pas hetimeve të kryera nga policia, 54-vjeçari me iniciale X.R u vu në prangat e policisë.

Ishte adoleshenti, i cili kishte shkuar në rajonin e policisë për të kërkuar ndihmë. Sipas mediave italiane, autoritetet thërritën gruan dhe burrin në stacionin e policisë qw pas pyetjeve të bëra konfirmoi historinë e djali të saj.

Gruaja rrëfeu se bashkëshorti ushtronte dhunë sistematike si tek ajo dhe tek i biri dhe shpesh herë ka përdorur dhe rripin.

Më shumë

spot_img
spot_img