Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Lidhën dhe rrahën me rrip adoleshentin grek, arrestohen dy të rinj shqiptarë në Greqi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy shqiptarë janë arrestuar në Greqi, pasi akuzohen se kanë dhunuar një 16 vjeçar grek.

Sipas raportimeve të Flashnews.gr, dy shqiptarë, përkatësisht 18-vjeç dhe një 16-vjeç rrahën pa mëshirë një adoleshent grek.

Ngjarja ndodhi rreth orës 1 pas mesnate kur dy autorët e lidhën 16-vjeçarin dhe më pas filluan ta rrahin me grushte dhe rrip. I riu mori plagë të rënda dhe u transportua më pas në spitalin e Chania, ndërsa dy autorët u prangosën nga policia.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img