Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Lidh djalin me zinxhirë çdo ditë para se të shkojë në punë, arsyeja do ju skandalizojë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje absolutisht e pazakontë dhe skandaloze në Huelva të Spanjës. Një nënë, çdo ditë, para se të shkojë në punë, lidh me zinxhirë dhe e mbyll me dryn djalin e saj.

Arsyeja? I duhet të shkojë në punë. Kanë qenë fqinjët ata të cilët kanë njoftuar autoritetet pasi dëgjuan fëmijën që kërkonte ndihmë. Sipas “Europa Press” 7-vjeçari u gjet i etur dhe i uritur në një dhomë të papastër.

Nëna e fëmijës ka shpjeguar se e lidh nga ora 6 e mëngjesit deri pasdite vonë pasi i duhet të shkojë në punë. Ajo tashmë rrezikon kujdestarinë e djalit të saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img