Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
2.1kmh
75 %
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
12 °
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Liderët e Ballkanit bashkë në Nju Jork!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shtete e Bashkuara të Amerikës, ku po merr pjesë në punimet në punimet e Sesionit të 77 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, i cili do të mbledhë së bashku liderë nga gjithë bota.

Ai ka ndarë disa foto zyrtare nga Nju Jorku, krah liderëve të vendeve të Ballkanit Perëndimopr dhe bie në sy se aty mungon vetëm kryeministri Albin Kurti. Megjithatë, Kosova përfaqësohet nga presidentja Vjosa Osmani.

Më shumë
spot_img
spot_img