Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Libri që do të dalë pas 1 jave TRONDIT Donald Trump: Vajzat e familjes s*ks brenda Shtëpisë së Bardhë me agjentët e…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një libër i cili do të dalë së fundmi pritet që të trondisë themelet e familjes Trump.

Libri, me titull “Zero Fail: The Rise and Fall of the Secret Service“, nga gazetarja Carol Lyoning, i cili ka fituar edhe çmimin Pulitzer, tregon se si vajza e vogël e ish-presidentit amerikan dhe ish-gruaja e Donald Trump Jr, kanë pasur marrëdhënie intime me agjentët e shërbimit sekret të cilët ishin përgjegjës për sigurinë e tyre.

Screenshot 7 9
Tiffany dhe Donald Trump

Libri që pritet të bëjë bujë të madhe do të dalë të martën në 18 maj, thonë mediat e huaja. Tiffany Trump është  fejuar me miliarderin Michael Bullos, në janar të këtij viti. Megjithatë, para se 27-vjeçarja të pranonte propozimin e të dashurit të saj, besohet se ajo ka pasur një lidhje me një nga agjentët sekretë të SHBA.

Përveç Tiffany, edhe Vanessa ish-gruaja e djalit të presidentit amerikan, Donald Jr, me të cilin kanë pesë fëmijë, gjithashtu ka pasur marrëdhënie intime me një agjent të shërbimit sekret, thuhet në libër.

5042bf6297641347f238b0f9ad1bded7
Donald Trump Jr dhe Vanessa

Më shumë

spot_img
spot_img