Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Lezha në “shtetrrethim”, efektivët e policisë kontrolle të shumta pas vrasjes së nënkomisarit Saimir Hoxha

Lajme të ngjashëm

Policia e Rendit dhe ajo Rrugore kanë shtuar efektivët në qytetin e Lezhës, duke bërë kontrolle të shumta në disa zona të qytetit.

Ky aksion vjen pas vrasjes së nënkomisar Saimir Hoxhës në Ishull-Lezhë, i cili u qëllua për vdekje nga Aldi Rama, me këtë të fundit që bëri vetëvrasje disa orë më pas.

Efektivët po kryejnë kontrolle për të prangosur persona të armatosur ose për persona që rezultojnë të shpallur në kërkim.

Më shumë