Hapësire reklamuese

Aktualitet

Lëvizte me armë dhe mina me vete, arrestohet një shtetas në Vlorë (EMRI)

Shkruar nga Newsbomb

Policia e Vlorës ka arrestuar një shtetas i identifikuat si Armand Xhelili.

Gjatë një kontrolli të ushtruar nga efektivët e policisë, Xhelilit iu kapën armë dhe mina me telekomandë. Nga burimet e policisë ky shtetas lëvizte në qytet me armë dhe minat me vete.

Armand Xhelili u vu në pranga në lagjen “10 Korriku” në Vlorë aty ku edhe banonte.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes dhe as nëse Xhelili i mbante minat dhe armët për përdorim vetjak apo kishte si qëllim t’i shiste minat për persona të tjërë .

Pritet një njoftim zyrtar nga policia në lidhje me ngjarjen.

Pamje nga arrestimi i shtetasit me arme dhe mina ne Vlore

Pamje nga arrestimi i shtetasit me arme dhe mina ne Vlore

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese