Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
0.5kmh
0 %
Hën
6 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
12 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Lëviznin me taksi, policia ndalon 3 të rinj në ‘Komunën e Parisit’

spot_img

Lajme të ngjashëm

3 persona u ndaluan ditën e sotme nga policia e Tiranës ditën e sotme në zonën e ‘’Komunës së Parisit’’.

Të rinjtë po udhëtonin me taksi dhe u ndaluan nga një patrullë policie.

Njëri prej tyre ka tentuar t’u rezistojë forcave të rendit, por është shoqëruar me forcë në furgon.

Ende nuk dihet se për çfarë shkaqesh janë ndaluar 3 personat në fjalë, ndërkohë që policia nuk jep të dhëna të tjera.

Më shumë
spot_img
spot_img