Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Lëvizjet e Ramës në Asamblenë e PS, Spiropalit i besohet Tirana, Rinia socialiste ‘mbetet’ në duart e Cakajt

spot_img

Lajme të ngjashëm

Po ashtu ndryshime janë bërë dhe në sekretariate. Kështu, Ilir Beqja bëhet Sekretar për Koordinimin e Këshillave Drejtues, Blerina Gjylameti, Sekretare për organizimin e mediave online dhe Gent Cakaj Sekretar për Rininë, Arben Pëllumbi Sekretar për Koordinimin dhe Organizimin dhe Alfred Peza Sekretar për Marrëdhëniet me Mediat dhe Forumet Qytetare, raporton newsbomb.al.

Më shumë


spot_img
spot_img