Lëvizje në prag fushate, kryetari i PS Shkodër emërohet drejtor i postës

Publikuar tek: aktualitet, më 09:10 25-04-2019 Lëvizje në prag fushate, kryetari i PS Shkodër emërohet drejtor i postës

Drejtori i përgjithshëm i Postës Shqiptare, Laert Duraj ka prezantuar titullarin e ri të filialit Shkodër.

Paulin Ndoja u largua nga detyra dhe në vend të tij u emërua Edmond Emini, që mban edhe postin e kryetarit të PS.

Ky rrotacion në prag të fushatës elektorale, pritet të pasohet nga të tjera. Prefekti Valdrin Pjetri deklaroi se ky është vetëm fillimi duke paralajmëryar ndryshime të tjera.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Minutat e fundit të Rexhina Deborvës: Iu lut mamisë t'i filmonte lindjen, vuri beben në gji e më pas...
Vdekja e Rexhina Debrovës, vajza e gra i bashkohen protestës së familjarëve të 25 vjeçares para maternitetit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012272119522095
array(1) { ["section"]=> string(78) "levizje-ne-prag-fushate-kryetari-i-ps-shkoder-emerohet-drejtor-i-postes-161783" }