Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Lëvizje në policinë e Kukësit, ndryshohet shefi i komisariatit dhe zëvendësdrejtori (EMRAT)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a7f8a1411863b0c5e6287d2222bbfa67

Në policinë e Kukësit janë bërë disa ndryshime tek drejtuesit e saj.

Sipas informacioneve për mediat, shef komisariati është emëruar Dritan Metaj, i cili është vendosur në vend Agron Kurtit.

Po ashtu është ndryshuar edhe zëvendësdrejtori, pasi në vend të Shkëlzen Rexhepit është vendosur Hajri Kushe.

Ndryshime ka pasur edhe në komisariatin e Korçës, Pogradecit dhe disa qarqe të tjera.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img