Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Lëvizje masive në Policinë e Shtetit, preken edhe Krimet e Rënda

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lëvizje masive janë kryer sot në Policinë e Shtetit dhe shumica e tyre janë në nivel zëvendës drejtorash, por janë prekur edhe drejtori të rëndësishme si ajo e për Krimet e Rënda apo ajo e Narkotiket dhe Trafiqet. Lëvizje ka patur edhe në drejtoritë e Kufirit.

albsig

Këshu:

-Luan Arifi deri tani shef Komisariati në Komisariatin e Policisë në Mat, transferohet dhe emërohet shef Komisariati i Policisë në Elbasan.

-Arjan Feri deri tani shef Sektori në Burimet Njerëzore në Drejtorinë e Policisë së Shtetit, transferohet dhe emërohet Drejtor i Drejtorisë për Kufirin dhe Migracionin Gjirokastër.

-Qerim Aliaj deri tani Drejtor i Kufirit Gjirokastër, transferohet dhe emërohet Drejtor i Kufirit Shkodër.

-Drejtori i Policise Kufitare Shkodër, Rakip Kazani transferohet dhe emërohet Shef Sektori i Burimeve Njerëzore në Drejtorine e Përgjithshme për Kufirin dhe Migracionin.

-Llazar Pina deri tani Specialist në Drejtorinë e Përgjithshme për Kufirin dhe Migracionin, transferohet dhe emërohet Shef Sektori në Burimet Njerëzore në Drejtorinë e Policisë së Shtetit.

-Artan Shkëmbi deri tani Shef Sektori i Antidrogës në Drejtorinë  për Krimin e Organizuar dhe Krimet e Renda, transferohet dhe emërohet zv/drejtor i Policisë në Drejtorinë e Policisë vendore Vlorë.

-Ilirjan Balla nga zv/drejtor i Policisë së Vlorës, transferohet dhe emërohet zv/drejtor i Policisë Dibër.

-Bashkim Shehu nga zv/drejtor në Dibër, transferohet dhe emërohet zv/drejtor i Policisë së Kukësit.

-Shkëlqim Pepkola nga zv/drejtor i Policisë në Elbasan transferohet dhe emërohet zv/drejtor i Policisë së Korçës.

-Gentjan Shehaj nga zv/drejtor në Korçë, transferohet dhe emërohet zv/drejtor i Policisë së Lezhës.

-Skënder Hitaj nga zv/drejtor i Lezhës, transferohet dhe emërohet zv/drejtor në Elbasan.

-Rezar Velmishi deri tani Specialist në  Drejtorinë e Hetimit dhe për Narkotiket e Trafiqet në Drejtorinë e Policisë së Shtetit, transferohet dhe emërohet zv/drejtor i Policisë së Durrësit.

-Shkëlzen Rexhepi deri tani zv/drejtor i Policisë së Durrësit, transferohet dhe emërohet Shef Sektori i Interpolit.

-Oltion Kumbulla deri tani Shef Komisariati në Komisariatin e  Policisë në Elbasan, transferohet dhe emërohet zv/Shef Komisariati në Komisariatin e Policisë nr. 4 Tiranë.

-Luan Arifi deri tani Shef Komisariati në Komisariatin e Policisë së Matit, transferohet dhe emërohet Shef Komisariati i Policisë së Elbasanit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img