Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

“Lëvizja pro jetës” e kthen në Quiz: Gjeni sa ligje ka thyer kryebashkiaku i Lushnjes te kjo foto?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Harta Dixhitale e Aksidenteve Rrugore ka postuar një foto ku duket një makinë e parkuar në mënyrë flagrante, duke thyer hapur ligjin.  Makina tip “Range Rover” pretendohet se i përket kryetarit të Bashkisë së Lushnjes i cili ka parkuar kundravajtje dhe në rrotullim duke u bërë këhstu ehde burim i ndonjë aksidenti të mundshëm. “Të dashur #Miq.Kjo është makina e kryetarit të bashkisë së Lushnjës. Sa ligje ka thyer vetëm tek kjo foto?”, shkruan Harta Dixhitale e Aksidenteve Rrugore.

Më shumë

spot_img
spot_img