Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Lëvizja “Basha ik”, Flet Topalli: Pse s’jam te lista

spot_img

Lajme të ngjashëm

Jozefina Topalli, e cila nuk u kandidua nga Basha në Shkodër ka folur për herë të parë për lëvizjen “Basha ik”.

Topalli tha se ajo është me të gjithë demokratët, edhe pse nuk figuron të ketë firmosur në dy grupet anti-Basha që janë krijuar deri më tani.

“Unë jam me të gjithë demokratët. Jam demokrate dhe do të mbetem e tillë”, ka thënë Topalli në një prononcim për “Panorama”.

Më shumë

spot_img