Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Letra që do t’ju prekë e djalit të gazetarit të kronikës: Unë me babin luajtëm me topa bore…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një letër emocionuese ka hedhur sot në rrjet gazetari i kronikës të tv ABC News Flamur Vezaj. Një hartim I shkurtër i djalit të tij, I shkruajtur me një shkrim me kaligrafi të admirueshme, por që përshkruan momentet e borës së parë në Tiranë. 

Padyshim që ngjarja e ndodhur me borën në Tiranë ka bërë shumë njerëz të ndajnë me miqtë e tyre foto dhe shënime, por shënimi I Olsian Vezaj që tregonte se qetësinë e lojës me motrat e tij ia prishi telefonata e babait, do t’ju emocionojë.

Në fund të fundit, janë gazetarët e kronikës ata që kanë më shumë punë me lajmet dhe me terrenin dhe të tilla letra emocionuese nga fëmijët e tyre, u heqin sadopak mendjen për atë që u ndodh në punën e përditshme. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img