Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Letra e Ramës për Bashën, Paloka: Të janë dashur tre viza për ta shkruar…Me këtë ritëm do kalosh në overdozë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

672679409f3758496ffdf82837c8fe05

Ish deputeti i PD, Edi Paloka ka komentuar letrën e tretë të kryeministrit Edi Rama drejtuar kryedemokratit Lulzim Basha.

‘E paske bërë dhe një letër të tretë… Kam përshtypjen që të janë dashur të pakten tre viza (nga ato që Muçi thotë se të kthejnë nga deficent në eficent) për ta bërë këtë letër të tretë’, shkruan Paloka.

Demokrati thotë se ‘me këtë ritem, duke shtuar vizat cdo ditë, nuk do e kapesh 30 qershorin se do kesh shkuar për pambuk, do kalosh në overdozë’.

Postimi i plotë:

E paske bere dhe nje leter te trete… Kam pershtypjen qe te jane dashur te pakten tre viza (nga ato qe Muci thote se te kthejne nga deficent ne eficent) per ta bere kete leter te trete .
Ata qe te njohin mire e dijne qe ty vizat nuk te bejne me pak deficent , por ama te sherbejne per dicka…te sherbejne per te nxjerre nga barku ate lepurin e madh qe ke brenda…E dijne te gjithe ata qe mban rrotull se as ne seance parlamentare nuk guxoje te hyje pa i futur ca viza e ca gota me pare.
Ata qe ke prane tregojne edhe per netet pa gjume qe kalon…E tille paska qene dhe nata e mbremshme. Por ti je shfaqur si trim i cartur ne letren e trete ; ke kercenuar se asgje nuk te ben ta leshosh karrigen.
Kujdes! 
Me kete ritem , duke shtuar vizat cdo dite , nuk do e kapesh 30 qershorin se do kesh shkuar per pambuk, do kalosh ne overdoze.
Po ne se ja mberrin asaj dite, te pakten mbaje fjalen nje here…Ke shkruajtur qe je ne pritje…atehere na prit, mos ja mbath sic e ke zakon

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img