Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Letra higjienike në vend të bikutinave, Klaudia Pepa ‘reklamon’ gjoksin ‘shpërthyes’ (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

54cfd87f22a6f70e6f7ad91354109064

Klaudia Pepa ka bërë diçka që jo çdokush do ta bënte.

Me humor, ajo ka vendosur topat e letrës higjienike në kokë, në vend të bikutinave dhe ndërkohë kërcen nën efektin e tik tok.

klaudia.PNG

Ajo çka vihet re në video është edhe veshja e saj, e cila i ka nxjerr në pah gjoksin “shpërthyes”. Në këto ditë karantine balerina e famshme ka qenë shumë aktive me postimet në rrjete sociale.

kaludia.PNG

Me siguri fansat kanë mbetur gojëhapur.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img