Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

“Lëre derrin ore, lëre derrin”, s’kanë fund çudirat te Sheshi Skënderbej, qytetarit tentojnë t’i marrin “drekën” (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e sotme në Sheshin Skënderbej, ku 32 vjeçari Arben Mema u fut me makinë dhe rrezikoi jetën e qytetarëve dhe fëmijëve që ndodheshin aty. Ai u neutralizua nga i riu Klodian Elqeni.

Burime nga Policia bënë me dije se dyshohet se kemi të bëjmë me një person të droguar, përdorues të lëndëve narkotike, i cili ka marrë përpara disa makina dhe më pas është futur në sheshin Skënderbej.

Ndërkohë, pas kësaj ngjarjej vëmendjen e mediave e mori një person që pozonte 2-3 metër larg me biçikletë dhe një derr të varur në timonin e saj. Por, këtij qytetari kanë tentuar t’ia marrin derrin duke shënuar një tjetër incident në sheshin qëndror të Tiranës.

“Lëre derrin ore, lëre derrin. O shtet. Lëre derrin se është jemi derri more”, dëgjohet të thotë ai.

Video nga Fjala.al

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img