Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

‘Lëpijnë ata që kanë pështyrë deri dje’, Kreshnik Spahiu sulmon PD dhe i del në krahë Topallit: Kur Jozefina sulmohej me kallashnikovët e Ilir Metës, Basha shpenzonte lekët e Soros në Hollandë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

833334461c85ad09b41e3b1881facd9d

Të shumta ishin reagimet pas lajmit se ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli do të rikthehej në politikë duke kandiduar me një parti të re të krijuar nga ajo vetë.

Nuk munguan as komentet e demokratëve, të cilët e quajtën Topallin tradhëtare për krijimin e partisë së re, ndërkohë që në mbrojtje të saj ka dalë themeluesi i Alenacës Kuq e Zi, Kreshnik spahiu.

Ai thotë se nuk ka aspak simpati për topallin, por kur ajo sulmohej me kallashnikovë nga Meta, Basha shpenzonte lekët e Soros në Hollandë dhe nuk ishte anëtar i PD, ndërkohë që sot Basha është aleat i Metës dhe baltos Topallin si tradhëtare.

“Unë për Jozefina Topallin s’kam aspak simpati. ZERO… por kur ajo sulmohej nga kallashnikovë.t e Ilir Metës, Basha shpenzonte lekët e Soros në Hollandë dhe nuk ishte as antarë i PD. Atëherë Jozefina konsiderohej heroina e partisë.

Sot Basha është aleat i Metës dhe baltos Jozefinën si tradhëtare. Më palaço dhe pa karakter se “demokratët” nuk gjen në planet!

Lëpijnë çdo ditë ata që kanë pështyrë deri dje”, shkruan Spahiu.

122927324_3429404587105313_8286323606914623194_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img