Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

Leonora Jakupi e vendosur: Nuk do ta bëja asnjëherë, ma ndalon feja

Lajme të ngjashëm

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka ditur si t’i rezistojë kohës, viteve dhe sharmi i saj mbetet i njëjtë si herën e parë që ka dalë për të përformuar për publikn.

Megjithëse vitet nuk e kanë ndryshuar, vetë Leonora ka zgjedhur të eksperiemntojë gjatë karrierës shpesh me look-un e saj.

Së fundmi ajo na ka zbuluar diçka që nuk do ta bënte asnjëherë, pasi duke qenë se është një besimtare feja i’a ndalon.

Ajo ka thënë se nuk ka asnjë tatuazh,  përveç fesë sipas shijes së Leonorës nuk duken mirë dhe janë të rrezikshëm për shëndetin.

“Arsye tjetër pse nuk i dua tatuazhet është se jam besimtare e madhe dhe feja jonë i ndalon, kështu që ka shumë motive që asnjëherë nuk më ka shkuar mendja të bëj diçka të tillë dhe jam kundër, pasi më pëlqen natyralja dhe ashtu si më ka falë Zoti”, ka thënë ajo.

Më shumë