Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Leonardo DiCaprio, Justin Bieber dhe Lady Gaga kanë prerë biletën e tyre për në hapësirë! Ja Vip-at që pushimet e rradhës do i bëjnë jashtë orbite

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pushimet për Vip-at asnjëherë nuk kanë qenë problem dhe vendet që kanë eksploruar janë të shumta. Mirëpo, së fundmi ata po planifikojnë të udhëtojnë në hapësirë.

Më të pasurit në botë dhe yjet si Tom Cruise, Leonardo DiCaprio, Justin Bieber, Ashton Kutcher dhe Lady Gaga, tashmë e kanë rezervuar biletën e tyre për një udhëtim turistik aspak të zakonshëm në hapësirë.

albsig

Ky udhëtim do të bëhet i mund nga  ‘Virgin Galactic’ , kompania e Richard Branson që ka vite që organizon projekte goxha ambicioze për turizmin hapsinor.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img