Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Lëndë narkotike në lokal, arrestohet 28 vjeçari (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 28 vjeçar është arrestuar në qytetin e Elbasanit, pasi në lokalin e tij “Bar-Lloto” u gjet një dozë e dyshuar si kokainë.

Sipas informacioneve, i arrestuari në flagrancë është Besim Pepa banues në lagjen “Kongresi i Manastirit” në Elbasan, ndërsa kishte marrë me qera një ambjent në lagjen “Emin Matraxhiu” ku u gjet dhe sasia e lëndës narkotike.

Sakaq ka nisur procedimi penal ndaj 28 vjeçarit nën akuzën e “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Përshtatja e lokalit për përdorim droge”.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img