Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Lëkundjet e forta të tërmetit live në studion e televizionit, ja si reagojnë të ftuarit (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një lëkundje e fortë tërmeti u regjistrua mbrëmë sërish në kryeqytet.

Ndërkohë, një gjë e tillë është ndjerë LIVE edhe në studion e “Ora Sport” në Ora News, me të ftuarit që për pak sekonda u shtangën.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 4 ballë dhe epiqendër 9 km në veri të Durrësit, ndërsa thellësia 40 km.

Po ashtu kujtojmë se një ngjarje e pazakontë ndodhi mbërëmë në Tiranë, ku për shkak të një lajmi të rremë, ku shkruhej për një tërmet shkatërrues,  qytetarët lanë shtëpisë dhe dolën në rrugë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img