Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Lëkundje tërmeti në vend, ku ishte epiqendra dhe sa ishte magnituda

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ac4fbbd029acc36fe2de4a70eeb19dc3

Një tërmet i lehtë është ndjerë pak minuta më parë në vendin tonë.

Tërmeti ka qenë me thellësi 2 km dhe magnitudë 3.8 e shkallës rihter. Fatmirësisht nuk raportohet për dëme materiale apo në njerëz. 

Epiqendra e tij është regjistruar 20 nga Laçi dhe 28 km nga Durrësi, mirëpo është ndjerë lehtë dhe në kryeqytet.  

Screenshot_2.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img