Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Lëkundje tërmeti në Tiranë, ja sa ishte magnituda

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3575c6c4e10cd8b1f68f06a800616548

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në qytetin e Tiranës para pak minutash.

Sipas qendrës së matjes së tërmeteve, magnituda ka qenë 3.3i shkallës Richter, ndërsa thellësia ishte 10 kilometër.

Epiqendra është 30 kilometër në perëndim të Tiranës, ndëesa deri më tani nuk është raportuar për dëme materiale.

Lëkundjet janë ndjerë në Tiranë, Durrës dhe Shijak.

vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img