Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Lëkundje tërmeti në Tiranë dhe Durrës, ja sa ishte magnituda (EPIQENDRA)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e886be446881b46e7cf5da2a65b7ce00

Lëkundje tërmeti janë ndjerë mëngjesin e sotëm në zonën e Durrësit dhe Tiranës.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 3.2 Rihter. Ai është ndjerë rreth orës 06:56 dhe epiqendra ka qenë në detin Adriatik, 36 km në veriperëndim të Tiranës.

Qytetarët që kanë komentuar në aplikacionin e EMSC, kanë shkruar se lëkundja ka qenë e lehtë, ndërsa shumica as nuk e ka ndjerë fare.

Nuk raportohet për dëme materiale deri më tani.

AFCEEE60-F692-491D-A7B2-1915B41463E2-242x300.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img