Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Shqipëri. Tërmeti me magnitudë 2.8 i shkallës Rihter është regjistruar në Durrës, vetëm pak minuta më parë.

Edhe pse i lehtë tërmeti është ndjerë pasi ishte me thellësi vetëm 2 km. Tërmeti ka rënë 38 nga Durrësi dhe 63 km nga Tirana.

Nuk raportohet për dëme materiale, por kjo lëkundje ka shkaktuar frikë te banorët.

Screenshot 31 6
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img