Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Lëkundje tërmeti në Prishtinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

598c9c9137ff37e0c754d54d28012ef2

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Prishtinë.

Sipas të dhënave të para sizmiologjike, epiqendra e tërmetit ka qenë 52 kilometra në veri-perëndim të Prishtinës rreth një orë më parë. Lëkundjet kanë qenë të magnitudës 3.8 dhe një një thellësi prej 2 kilometrash.

Paraprakisht nuk raportohet për dëme.

sdfswgwegh3eh.jpg

Më shumë

spot_img