Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Lëkundje tërmeti, epiqendra vetëm 27 kilometra nga Shkupi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në kryeqytetin e Maqedonisë së Veriut.

Tërmeti ka qenë i magnitudës 3.3 dhe në një thellësi prej 2 kilometrash me epiqendër 27 kilometra nga Shkupi dhe 12 kilometra nga qyteti i Vitisë në Kosovë.

Fatmirësisht nuk raportohet për dëme materiale.

grwerggh3eh

Më shumë

spot_img